W ciepłe, słoneczne popołudnie 22 kwietnia br. na terenie siedziby Odolanowskiego Bractwa Strzeleckiego odbyły się „Mistrzostwa Gminy i Miasta Odolanów w strzelaniu z broni pneumatycznej” w ramach Odolanowskiego Turnieju Strzeleckiego.

Zawody w strzelaniu z wiatrówki długiej zostały przeprowadzone w klasyfikacji indywidualnej w dwóch kategoriach wiekowych oraz klasyfikacji drużynowej.

We współzawodnictwie indywidualnym i drużynowym wystartowało ogółem 19 zawodników.

3- cie miejsce Krzysztof Fabiś – 44 punkty

(po dogrywce z Piotrem Banasiakiem, który uzyskał również 44 punkty)

Klasyfikacja indywidualna MĘŻCZYZN kat. 14-18 lat

1- sze miejsce Dominik Fabiś – 39 punktów

2- gie miejsce Mikołaj Fabiś – 28 punktów

3- cie miejsce Kuba Fabiś – 19 punktów

Wyniki rywalizacji drużynowej:

1-sze miejsce zajęła drużyna OBS (Odolanowskiego Bractwa Strzeleckiego) w składzie: Wioletta Andrzejewska, Krzysztof Dybol, Bogusław Porada, Krzysztof Fabiś, z dorobkiem – 173 punktów.

2- gie miejsce zajęła drużyna Swieca w składzie: Danuta Guździoł, Hubert Guździoł, Przemysław Stasiak, Hubert Stańczyk, z dorobkiem – 136 puntów.

Pod koniec maja br w ramach Odolanowskiego Turnieju Strzeleckigo zorganizujemy mistrzostwa w strzelaniu z broni pneumatycznej krótkiej, dokładny termin podamy w ogłoszeniu.

Organizatorem głównym zawodów było Odolanowskie Bractwo Strzeleckie a współorganizatorami Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS w Odolanowie oraz Urząd Gminy i Miasta Odolanów.

Kategorie: Wydarzenia